Naša recenzia pre Vás!

Recenzujeme pre vás vozidlá značky Dacia.
Delíme sa s Vami o naše skúsenosti - využite možnosť reagovať na ne!

Osobné údaje
Napíšte vašu recenziu

DACIA Nový Logan

Vo svojej triede bezkonkurenčná cena s veľkým batožinovým priestorom. Pre menšiu rodinu skvelá voľba nielen na mestskú premávku, ale aj dlhšie trasy. Pre všetkých, ktorí hľadajú najlacnejšie nové auto za rozumnú cenu.
(hodnotí predajca vozidiel Dacia)

 

DACIA Nový Logan MCV 

Najlacnejšie kombi na trhu. Predĺžená verzia svojho kratšieho brata prináša priestorný batožinový priestor, ktorý Vás nesklame v žiadnej situácii – či už bežná jazda alebo dlhšia dovolenka. Ideálne vozidlo pre stredne veľkú rodinu bez kompromisov.

(hodnotí predajca vozidiel Dacia)

 

DACIA Nové Sandero

Patrím do súrodeneckej trojice spolu s obidvoma typmi vozidiel Logan. Hrdím sa kompaktnými rozmermi a rozumnou cenou. V štýlovej výbave Stepway vyzerám naozaj fantasticky, niektorí ma v tejto výbave dokonca považujú za úplne iný a hlavne luxusnejší model.
(hodnotí predajca vozidiel Dacia)

 

DACIA Lodgy

„Šťastná sedmička“ v modelovom rade... Vozidlo, ktoré Vás očarí svojou priestrannosťou a variabilitou. Tretí rad sedadiel prináša efektnú nadstavbu pre viacčlenné rodiny, ktorým nestačí klasické päťmiestne auto. Tento „expres“ Vašu rodinu komfortne dopraví všade, kam si Vy a najmä Vaše deti zaželajú.
(hodnotí predajca vozidiel Dacia)

DACIA Dokker

Pre tých, čo potrebujú naozaj objemný batožinový priestor s pohodlným nakladaním batožiny, či materiálu. Zadné dvojkrídlové dvere a bočné obojstranné posuvné dvere robia z tohto vozidla „hybrida“ nielen pre prácu, ale aj pre rodinu. Vhodné najmä pre malých živnostníkov, ktorí hľadajú „menšie veľké“ auto na prácu.
(hodnotí predajca vozidiel Dacia)

 

DACIA Dokker Van 

Hľadáte pracovné úžitkové vozidlo do Vašej firmy? Som ideálny pracant pre tých, čo potrebujú čo najväčší nákladný priestor, väčšie užitočné zaťaženie, pri zachovaní rozumnej ceny. Som „celoplechový“ brat päťmiestnej osobnej verzie Dokker.
(hodnotí predajca vozidiel Dacia)

 

DACIA Duster

Som splneným snom každého muža na Slovensku, ktorý iba sníva, že si raz kúpi nové SUV vozidlo. Som kráľom v celej modelovej rade Dacia, čoho dôkazom je pohon všetkých štyroch kolies, čiže ma neprekvapí žiaden terén. Pre poľovníka alebo rybára som „vyrobený na želanie“. Avšak skvelý dizajn, bohatá motorizácia, množstvo doplnkového príslušenstva je lákadlom naozaj pre všetkých.
(hodnotí predajca vozidiel Dacia)